StrefaNaruto - Informacje dotycz±ce Anime i Manga Naruto!

StrefaNaruto - Informacje o Anime i Mandze naruto!

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-01-20 17:08:52

Molly=)

Jonin elity specjalnej

Zarejestrowany: 2007-11-08
Posty: 155
Punktów :   
WWW

Parodie

Tu mamy do czynienia z czym¶ bardziej miłym niż zapychacze i zjechany polski dubbing. Parodie, z którymi możemy się spotkać na YouTube lub w innych portalach filmowych. Bardzo często s± wulgarne ale mimo to niektóre teksty nawet bez przekleństw mog± sprawić, że zegniemy się w pół. S± i parodie rysunkowe, fanflashe, kabarety. Ostatnio ogl±dałam parodię o Sasuke i Itachim
cytat który mnie powalił '' Już wiem, gdzie mog± być starzy, pewnie poszli do swojego pokoju. Bo ten pokój jest ich czyli mog± w nim być, ale ja jestem m±dry. Otworzyć czy nie oto jest dylemat. Bramka numer jeden czy kot w worku? Hym hym hym, mój mózg ma za mało RAMU na obliczenia. Nie moge oddychać, nie mam RAMU. Czemu mnie nie dokupili jak była promocja w kiosku u Zdzisia? Nóżki drogie I like to movet, no dawaj, trzeba było je¶ć więcej danonków a teraz mi zasilacz pada. Kto¶ tu potrzebuje baterii Energizer. Sezamie otwórz się, szybciej bo się odcinek skończy!''
I wypowiedĽ Itachiego xD
'' A teraz pojedynek na oczy. Jak wygrasz to ci dam żyć, ale z upo¶ledzeniem do końca życia. A jak ja wygram, to będziesz mi czy¶cić kibel, będziesz mi czytał i ¶piewał kołysanki do snu i robił ¶niadanie do łóżka. Co niedziela będziesz za mnie chodził do ko¶cioła i kupował Playboye u Włodka w kiosku. A teraz ci pokażę powtórkę programu tak jak w TVN' nie. Dzięki moim oczom Mangesruju Pinganku kupionym na Bałódzkim rynku u rumuna z przemytu.'' O Maj Gat..rozpisałam sie tak jakby xD Dobra, a czy wy też lubicie parodie ? ^^


Tobi wa ii ko da

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.m2forum.pun.pl www.sf6zakonbialegolotosu.pun.pl www.way-of-ninja.pun.pl www.pokemon-mania.pun.pl www.dumhog.pun.pl