StrefaNaruto - Informacje dotyczące Anime i Manga Naruto!

StrefaNaruto - Informacje o Anime i Mandze naruto!

#1 2008-01-17 19:04:02

Molly=)

Jonin elity specjalnej

Zarejestrowany: 2007-11-08
Posty: 155
Punktów :   
WWW

Zapychacze xP

Zapychacze..to właśnie one przyczyniły się do tego, że w połowie serii Senshin znudziło się mi oglądanie [ale mimo tego nie przestałam yeah]
Nudne, długie i ciągnące się w nieskończoność mini-misje Naruto. Jak ciągnęłam na Youtube..to mój Boże, klękałam i modliłam się oby następna misja nie była tak nudna jak poprzednia. Wszystko opierało się na kilku etapach: wyjść z Konohy, zrobić to co trzeba, wrócić i tak na okrągło. To że to mówię, nie oznacza, że Naruto mi się nudzi, broń Boże. Ja kocham to anime, ubóstwiam i miłuje itd. Jednak te zapychacze [org. fillery ] doprowadziły człowieka do skraju wytrzymałości. Prawdziwa ekranowa szkoła przetrwania do której za nic nie chcę wracać. Błagam..niech tylko w Shippuuden tego nie będzie ; - D


Tobi wa ii ko da

Offline

 

#2 2008-01-17 19:12:28

Nati

Chunin

10951688
Zarejestrowany: 2008-01-16
Posty: 53
Punktów :   
WWW

Re: Zapychacze xP

Te fillery mnie też dobijały, ale nie przestałam oglądać I też mam nadzieje, że w Shippuudenie tego nie będzie, bo mnie coś trafi!!


"W świecie Shinobi ten kto łamie zasady jest śmieciem, ale ten, kto nie dba o przyjaciół jest jeszcze większym śmieciem"
"Tam gdzie tańczą liście płonie ogień. Cień tego ognia będzie oświetlał wioskę a liść ponownie zakiełkuje"

Offline

 

#3 2008-01-17 19:22:02

Molly=)

Jonin elity specjalnej

Zarejestrowany: 2007-11-08
Posty: 155
Punktów :   
WWW

Re: Zapychacze xP

Racja Racja ^^


Tobi wa ii ko da

Offline

 

#4 2008-01-17 21:23:20

Kenny

Jonin

Zarejestrowany: 2008-01-16
Posty: 82
Punktów :   
WWW

Re: Zapychacze xP

ehhh...w shippuudenie niby tego nie ma...ale o rany...jak ja nienawidze jak oni przez bite 5min zamiast walczyc gapia sie na siebie...albo ida sobie powolutku.....tak przeciagaja cala ta akcje ze jak na to patrze to mnie krew zalewa......


Rock'n'Roll for life baby!

Offline

 

#5 2008-01-18 12:12:18

Tia

Administrator

8494010
Skąd: Konoha-garuke
Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 192
Punktów :   
WWW

Re: Zapychacze xP

Potem to sobie poczytam xP


Najgorzej jest być nikim....
                          ...dla kogoś, kto był dla Ciebie....
                                                      ....WSZYSTKIM....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dumhog.pun.pl www.m2forum.pun.pl www.pokemon-mania.pun.pl www.sf6zakonbialegolotosu.pun.pl www.extremeots.pun.pl